Kluby i koła stowarzyszone w Oddziale

W gnieźnieńskim Oddziale PTTK stowarzyszone są następujące kluby, koła i szkolne kluby krajoznawczo - turystyczne:

  1. Gnieźnieński Klub Turystyki Wodnej PTTK „Horyzont”, www.horyzont.gniezno.pttk.pl
  2. Klub Górski PTTK„Ornak” im. ks. Tadeusza Hanelta, www.ornak.gniezno.pttk.pl
  3. Klubu Turystyki Rowerowej PTTK „GENESIS”, ktrgenesis@op.pl
  4. Klub Motorowodny PTTK „CAMPING BORZĄTEW” w Borzątwi
  5. Klub Żeglarski PTTK „KORSARZ” w Kłecku
  6. Kłecki Klub Motorowodny PTTK „TURBINA” w Kłecku
  7. Koło Przewodników Oddziału PTTK Ziemi Gnieźnieńskiej w Gnieźnie
  8. Koło PTTK nr 2 przy Węźle PKP w Gnieźnie
  9. Koło PTTK przy Warsztacie Terapii Zajęciowej w Kłecku im. dr Heleny Bujarskiej
  10. Koło PTTK przy Stowarzyszeniu Rodzin i Osób Niepełnosprawnych „RAZEM” – Warsztat Terapii Zajęciowej dla Osób Niepełnosprawnych w Gnieźnie
  11. Klub Turystyczny „Światowid” przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 1 w Gnieźnie
  12. SKKT „Koczownicy” przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 2 im. Janusza Kusocińskiego w Gnieźnie
  13. SKKT „Dreptaki” przy Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Kiszkowie
  14. SKKT przy Zespole Szkół Ekonomiczno – Odzieżowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Gnieźnie

Szkoły współpracujące z Oddziałem

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Mateusza Zabłockiego w Gnieźnie (od 15.09.1998 r.)
  2. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie (od 15.09.2000 r.)
  3. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Gnieźnie (od 15.09.2003 r.)
  4. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika w Gnieźnie (od 15.09.1989 r.)
  5. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mieszka I w Gnieźnie (od 15.09.2001 r.)
  6. Szkoła Podstawowa nr 12 im. prof. Adama Wodziczko w Gnieźnie (od 15.09.2002 r.)
  7. Szkoła Podstawowa nr 14 Specjalna w Gnieźnie (od 15.09.2001 r.)
  8. Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Jankowie Dolnym (od 18.10.2009 r.)
  9. Szkoła Podstawowa im. ks. Leona Formanowicza w Modliszewku – „Wędrowcy”
  10. Zespół Szkolno-Gimnazjalny im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919 w Zdziechowie – „Wiercipięty” (od 15.09.2006 r.)
  11. Gimnazjum nr 1 im. Zjazdu Gnieźnieńskiego w Gnieźnie (od 15.09.2000 r.)
  12. Gimnazjum nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919 w Gnieźnie (od 15.09.2000 r.)
  13. Gimnazjum im. prof. Władysława Nehringa w Kłecku (od 8.02.2001 r.)
  14. Gimnazjum Stowarzyszenia „Rodzice – Dzieciom” w Gnieźnie (od 1.01.2009 r.)
  15. I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie (od 15.09.1999 r.)
  16. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Gnieźnie (od 15.09.2001 r.)
  17. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jana Kilińskiego w Gnieźnie (od 15.01.2003 r.)
  18. Grupa Turystyczna „Turysta – Piechur” w Śremie (od 16.04.2000 r.)