Zebranie założycielskie - klub rowerowy Genesis

środa, 22.02.2017

Dnia 22.02.2017 r., w siedzibie Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego Oddział Ziemi Gnieźnieńskiej, ul. Kościuszki 7 w Gnieźnie, odbyło się zebranie założycielskie Klubu Turystyki Rowerowej PTTK „GENESIS” w Gnieźnie.
Na wstępie zabrał głos prezes PTTK Oddziału Ziemi Gnieźnieńskiej w Gnieźnie, kolega Krystian Grajczak, który omówił zasady przynależności do PTTK oraz zasady powstania klubu. Chęć wstąpienia do PTTK i Klubu zadeklarowało 16 osób. Zainteresowane osoby wpisały się na listę Członków Założycieli Klubu Turystyki Rowerowej PTTK „GENESIS” przy Polskim Towarzystwie Turystyczno-Krajoznawczym Oddział Ziemi Gnieźnieńskiej w Gnieźnie.

Następnie został przedstawiony Regulamin Klubu, który został zatwierdzony przez Zarząd Oddziału PTTK Oddział Ziemi Gnieźnieńskiej w Gnieźnie Uchwałą nr 1 z dnia 22.02.2017 r.

Kolega Paweł Kubasik przybliżył najświeższą historię imprez turystyki rowerowej na terenie Oddziału PTTK, zasady  jej uprawiania,  regulamin Klubu  oraz program działania na rok 2017.

Wybrano władze Klubu:
Zarząd Klubu:

1. Paweł Kubasik - prezes,
  2. Magdalena Kubasik – sekretarz,
  3. Bożena Nowak – skarbnik.

Komisja Rewizyjna Klubu:

1. Ewa Bosacka - prezes,
  2. Małgorzata Kubiś-Drewek - wiceprezes,
  3. Katarzyna Drygała - sekretarz.

Kontakt mailowy Klubu: ktrgenesis@op.pl